Image
Image

Naujienos

Naujos statybos namas - 170m²

Vaillant geoterminio šildyma su internetinio valdymo prieiga naujos statybos name.

Logistikos centro šildymo sistemos modernizavimas

Geoterminio šildymo sistemos įrengimas vietoje kietojo kuro katilinės.

Kodėl geoterminis šildymas ?

Kur begyventumėte, Jūsų sklype yra šilumos, kurią galima panaudoti namui apšildyti. Geoterminio šildymo sistema iš natūralių šaltinių – žemės, oro, vandens - ima susikaupusią saulės šilumą ir panaudoja ją namo šildymui, vėsinimui ir karšto vandens ruošimui. Taip Jūs gaunate net tris ketvirtadalius nemokamos energijos iš gamtos...

Karkasinis namas - 70 m²

Geoterminio šildymo sistemos įrengimas naujos statybos karkasiniame name.

Karkasinis namas - 160 m²

Vaillant geoterminio šildymo sistemos įrengimas naujos statybos karkasiniame name.

Naujos statybos namas - 200 m²

Vaillant geoterminio šildymo sistemos įrengimas naujos statybos name.

Šilumos siurblys – švarios energijos šaltinis

Mūsų, Žemės gyventojų, didžiausias šilumos šaltinis yra saulė. Ji šildo žemę, orą ir vandenį. Tačiau žmonija panaudoja tik minimalų kiekį šios, nuolat gamtoje kaupiamos atsinaujinančios ir nieko nekainuojančios, terminės energijos.

Šilumos siurbliuose terminė energija paverčiama šiluma. Šie siurbliai suteikia galimybę panaudoti  atsinaujinančią energiją šildymui, neteršiant aplinkos toksinėmis medžiagomis bei ženkliai sumažinant išlaidas būsto šildymui. Nesvarbu, ar tai terminė energija iš mus supančio oro, žemės...

Aeroterminiai šilumos siurbliai

Šilumos siurbys oras / vanduo

Netgi prie tokių žemų temperatūrų, kaip -25 °C šilumos siurblys sugeba pasisavinti terminę energiją iš aplinkos. Ji surenkama lauko moduliu pastato išorėje ir perduodama į šilumos siurblį pastato viduje.

Apie šildymo sistemą oras / vanduo sklando daugybė mitų, tokių kaip...

Geoterminiai šilumos siurbliai
Šilumos siurblys žemė / vanduo - vertikalus kolektorius Žemėje sukauptos terminės energijos kiekis išsilaiko stabilus ištisus metus. Jos panaudojimas yra saugi ir draugiška aplinkai technologija, kuri tinka visų tipų pastatų šildymui: tiek didelių ar mažų, tiek naujų ar modernizuotų. Pradinės investicijos yra ganėtinai aukštos lyginant su kitomis šildymo sistemomis, naudojančiomis atsinaujinančią terminę energiją, tačiau greita ekonominė grąža ir sistemos ilgaamžiškumas greitai atsiperka. Geoterminio šildymo sistema žemė / vanduo yra tinkama efektyviam būsto šildymui naudojant tiek gr..
Renkamės šilumos siurblį: ko dar nežinojote
RENKAMĖS ŠILUMOS SIURBLĮ: KO DAR NEŽINOJOTE Šilumos siurbliai yra svarbiausia geoterminio šildymo sistemos dalis, kuri padeda mums išgauti šilumą iš grunto, vandens ir oro. Pasirinkti, kokią sistemą naudoti yra atsakingas darbas, vis dėlto privačiuose namuose daugiausiai naudojamos oras-vanduo bei gruntas-vanduo tipo sistemos. Pasirinkimas šioje vietoje nesibaigia – tokiai pačiai sistemai skirti panašaus galingumo šilumos siurbliai gali ženkliai skirtis savo kaina. Kas slypi už šio skirtumo, ManoNamai.lt pasiteiravo geoterminio šildymo ekspertų. Renkantis šilumos siurblį aktualiausi..
Naujos statybos namas - 210m²

Meeting geoterminio šildymo sistema įrengta naujos statybos name.

Kultūros centras - 700m2

Meeting geoterminio šildymo sistemos įrengimas Bartkuškio kultūros centre.

Dažnai užduodami klausimai

Geoterminio šildymo sistemos

  • Gruntas / vanduo – sklype klojamas horizontalus arba vertikalus kolektorius, kuriuo cirkuliuoja vandens gliukolio mišinys ar šaldymo agentas (freonas) tiesiogiai.
  • Oras / vanduo – funkcionuoja šilumos perkėlimo principu – aušinamas lauko oras, o šiluma gauta kaip aušinimo proceso produktas perduodama per šilumokaitį skysčiui, kuris panaudojamas pastato ar vandens šildymui.
  • Vanduo / vanduo – iš gręžinio siurbiamas vanduo, kurio temperatūra visuomet yra +10oC. Iš siurbiamo vandens atimama energija ir jis išleidžiamas į vandens telkinį.
  • Oras / oras - šilumos siurbliai perduoda šilumą ar šaltį tiesiogiai patalpų orui tarsi kondicionieriai.
Kaip įmanoma trigubai sumažinti šildymo sąskaitas

Daugiabučio namo gyventojų sąskaitos už patalpų šildymą, įsirengus geoterminio šildymo sistemą, gali sumažėti netgi trigubai. Tiesa, energetikos ekspertas Vygintas Sidzikauskas pataria visų pirma tiksliai apskaičiuoti, ar sumažėjusi šildymo sąskaita atpirks visas reikalingas investicijas.