Image
Image

Vaillant VWS 300/2

Gamintojas: Vaillant
Prekės kodas: VWS 300/2
Prieinamumas: Sandėlyje
Kaina: 13,073.00€ 14,211.00€

VAILLANT ISTORIJA PRASIDĖJO DAUGIAU NEI PRIEŠ 130 METŲ

Vaillant Grupė – tai tarptautinis koncernas, kurio pagrindinė buveinė yra įsikūrusi Remsheid‘e, Vokietijoje. Kompanija specializuojasi šildymo, ventiliacijos ir oro kondicionavimo technologijų srityje. Kaip viena iš savo srities lyderių pasaulio rinkoje, Vaillant grupė projektuoja ir gamina namų komfortui skirtus energiją taupančius produktus, sistemas ir teikia su tuo susijusias paslaugas. Produktų asortimentas labai platus: nuo efektyvių šildymo prietaisų, naudojančių tradicinius energijos šaltinius, iki atsinaujinančią energiją naudojančių sistemų. Vaillant Grupė, kuri nuo pat įkūrimo 1874 metais buvo šeimos verslas, 2008 finansiniais metais su beveik 12,912 darbuotojų gavo apie 2,44 milijardų eurų pajamų. Vaillant darbuotojai projektuoja ir gamina produkciją 16-oje gamyklų aštuoniose šalyse.


 

 

Kodėl verta rinktis Vaillant šilumini siurlį?

     1.   Kokybė
 Tai vokiškas aukštos klasės produktas, ko gero geriausias iš esamo pasirinkimo Lietuvos rinkoje. Šių šilumos siurblių garantinis laikotarpis ilgiausias Lietuvoje.

 

     2.   Technologijos/Dizainas
      Vaillant šilumos siurblys vienas efektyviausių šildymo įrenginių,  išsiskiriantis moderniu spiraliniu kompresoriumi, kuriam suteikiama 10 metų garantija. Geriausias šilumos siurblys Vokietijoje, valdymas lietuvių kalba, išskirtinis dizainas, automatinė valdymo sistema reaguojanti į lauko temperatūra, tiekiamo srauto temperatūra 62 C°

Bendra
Kilmės šalis Vokietija
Modelis VWS 300/2
Kuro rūšis Elektra
Kompresorius Copeland spiralinis
Garantija 10 metų
Charakteristika
Galia 29,9kW
COP 4,7
Garsas iki 50dB
Svoris 340kg
Aukštis 1200mm
Plotis 760mm
Gylis 1100mm

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite patikros kodą: